Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt ZINELIA 2 L-6800 - Adaptacja Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość adaptacji projektu. Interesuje mnie wykluczenie garażu i powiększenia jednego okna w salonie, zamiast drugiego zrobienie drzwi tarasowych. Do tego chciałbym zrezygnować z okien dachowych i dodać kominek. Dodatkowo zastosować grubsza izolacje śc ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Jacek 1 2024-01-16 09:31:25
Projekt ZINELIA 2 L-6800 - ogrzewanie domu Dzień dobry, mój MPZP zakłada wyłącznie ogrzewanie gazowe. Czy jest możliwość zmiany w projekcie ogrzewania z pompy ciepła na gazowe?
Autor: Odp. Ostatnia:
Olga 1 2022-10-11 14:46:27
Projekt ZINELIA 2 L-6800 - Koszt projektu Dzień dobry, Projekt jest na zamówienie, jakie to są koszty?
Autor: Odp. Ostatnia:
Wojtek 1 2021-06-08 09:21:51
Projekt ZINELIA 2 L-6800 - Trakt dachu Witam, Ile wynosi trakt dachu w projekcie Zinelia? Miejscowy plan zagospodarowania narzuca mi ograniczenie w trakcie dachu do 9,5m i zastanawiam się czy ten projekt spełnia ten warunek?
Autor: Odp. Ostatnia:
Karolina 1 2021-06-02 12:02:20
Dodaj nowy temat